Par mums

SIA „Baltijas projektu vadības centrs” ir 2006. gadā dibināts uzņēmums, kas specializējas Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu apgūšanā atbilstoši ES un Latvijas Republikas izvirzītajiem kritērijiem un normatīvo aktu prasībām.

 

Mūsu mērķis ir sniegt efektīvus pakalpojumus, lai palielinātu pašvaldību un uzņēmumu kapacitāti ES līdzekļu apguvē, ietverot procesus no konkurētspējīgas idejas izstrādes līdz veiksmīgai projekta mērķu sasniegšanai. 

 

Mūsu veiksmes atslēga ir profesionāli darbinieki, kas specializējušies Eiropas Savienības finanšu līdzekļu apgūšanā atbilstoši ES, LR normatīvo aktu prasībām un administrējošo institūciju izvirzītajiem kritērijiem. 

 

Mūsu stiprās puses ir pieredze projektu attīstībā, izstrādē, ieviešanā un uzraudzībā, plašais sadarbības partneru un augsti kvalificētu ekspertu tīkls, zināšanas un pieredze projektu pārvaldības procesa ieviešanā elektroniskajā vidē, kas savienotas ar profesionālu darbinieku augsto atbildības sajūtu un precizitāti, nodrošinās mūsu sniegtajiem pakalpojumiem augstāko pievienoto vērtību.

Jaunākie projekti
Projektu Vadības Sistēma

© BPVC. All rights reserved. Avotu iela 54, Rīga, LV-1009, tālr: +371 29226060; +371 29236766, E-pasts: info@bpvc.lv